مقالات

فروش قطعات الکترونیکی پزشکی

مرکز فروش قطعات الکترونیکی پزشکی، دندانپزشکی و تجهیزات  آزمایشگاهی

مرکز فروش قطعات الکترونیکی پزشکی، دندانپزشکی و تجهیزات  آزمایشگاهی

بازرگانی پیشرو تلاشگران مفتخر است که به عنوان معتبرترین مرکز فروش قطعات و تجهیزات الکترونیکی پزشکی، دندانپزشکی و  آزمایشگاهی، ضمن عرضه باکیفیت ترین قطعات در این زمینه، گامی هر چند کوچک در جهت ارائه خدمت به فعالان و پزشکان بردارد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا راهنمایی های لازم را در این باره بیان کنیم، لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

مقدمه

قبل از بررسی موارد مربوط به فروش قطعات الکترونیکی پزشکی، باید اطلاعات مختصری را در اختیار شما قرار دهیم. قطعات الکترونیکی پزشکی به وسایلی گفته می شوند که برای اهداف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. این وسایل با کمک به کادر درمان، موجب راحتی آنان در مراحل تشخیص و درمان بیماران می گردند. از آنجایی که دستگاه های پزشکی به طور مستقیم با جان انسان ها در ارتباط هستند، باید به وسیله یک فیلتر ایمنی، بررسی شوند.

معمولا دولت ها پیش از آن که اجازه ورود چنین دستگاه هایی را به مراکز درمانی خود دهند، تمام جوانب ایمنی را مورد بررسی قرار می دهند. زیرا با این عمل، کارایی و ایمنی دستگاه مذکور در حین استفاده بیشتر می گردد. قطعات الکترونیکی به کار رفته در دستگاه های پزشکی، از لحاظ عملکرد و علائم استفاده، متفاوت می باشند. این قطعات در ساختمان دستگاه های پزشکی ساده و پیشرفته به طور گسترده تعبیه شده اند. به طوری که با حذف آنان، اختلال بزرگی در سیستم درمانی ایجاد می شود.

کاربرد تجهیزات الکترونیکی پزشکی

کاربرد تجهیزات الکترونیکی پزشکی

امروزه فروش قطعات الکترونیکی پزشکی با توجه به کاربردشان، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. برای مثال میتوان گفت که این قطعات در دستگاه هایی همچون سی تی اسکن، ضربان سنج، فشار خون دیجیتالی و غیره استفاده می شوند. در عمل های حساس مانند عمل قلب، حضور قطعات الکترونیکی به شدت احساس می شود.

برای مثال به کمک این قطعات میتوان دستگاه کوچکی برای شبیه سازی ضربان قلب ساخت. افرادی که مشکل ضربان قلب دارند این دستگاه را میتوانند زیر نظر پزشک، مورد استفاده قرار دهند. مهندسان پزشکی، بزرگترین قشری هستند که خرید و فروش قطعات الکترونیک اوجینال پزشکی را دنبال می کنند. این افراد با استفاده از قطعات الکترونیکی، دستگاه های حیاتی پزشکی را طراحی می نمایند. قطعات الکترونیکی پزشکی را باید از مراکز معتبر و مجاز خریداری کرد. زیرا این قطعات در کنار یکدیگر میتوانند سلامتی یک جامعه را تضمین نمایند. پس ایجاد هرگونه مشکل در قطعات نامبرده، احتمال خسارات جانی مردم یک منطقه را افزایش می دهد.

 بهترین بهترین سایت های خرید قطعات الکترونیکی پزشکی

امروزه با افزایش افراد سودجو، پیدا کردن فروشگاه و سایت معتبر جهت فروختن قطعات الکترونیکی دستگاه های پزشکی، بسیار دشوار شده است. در واقع این معضل به یک دغدغه برای پزشکان و کسانی که قصد خرید قطعات الکترونیکی کمیاب پزشکی را دارند تبدیل شده است. فروشگاه های معتبر در این حوزه، فروشگاه هایی هستند که بتوانند اجناس خود را به صورت حضوری و اینترنتی بفروشند.

همگی از چگونگی فروش حضوری آگاهی داریم، اما درباره فروش آنلاین قطعات الکترونیک اطلاعاتمان کم است. فروشگاه مجازی معتبر باید تمام محصولات خود را در دسته بندی های مشخص، در اختیار مشتریانش قرار دهد. با این کار، مشتریان هنگام مراجعه به فروشگاه مربوطه، دچار سردرگمی نمی شوند. پشتیبانی و مشاوره مناسب، دو فاکتور اساسی جهت اعتبار یک فروشگاه هستند.

این موارد را فروشگاه مورد نظرتان باید به صورت حضوری و مجازی در اختیارتان قرار دهد. وجود مشاور خوب در فروشگاه، فروش قطعات الکترونیکی پزشکی را افزایش می دهد. چنین فردی با ارائه اطلاعات درست به مشتریان، موجب افزایش تمایلشان، به خریدن کالا می گردد.

 بهترین بهترین سایت های خرید قطعات الکترونیکی پزشکی

ویژگی های فروشگاه تجهیزات الکترونیک

فروشگاه موجود در حوزه فروش قطعات الکترونیکی پزشکی باید ویژگی های متعددی داشته باشد. این ویژگی ها به ترتیب عبارت اند از گارانتی، قیمت مقرون به صرفه، خدمات تکمیلی پس از فروش، ارسال در کمترین زمان ممکن و غیره. امروزه فروشگاه موجود در این بخش بسیار زیاد می باشند. اگر فروشگاهی قطعه الکترونیکی پزشکی خود را از لحاظ کیفیتی ضمانت کند، در میان مردم به محبوبیت می رسد.

همچنین قیمت مناسب، فاکتور بعدی است. به علت وارداتی بودن اکثر قطعات پزشکی و گران بودن هزینه حمل و نقل، قیمت این قطعات بسیار زیاد می شود. مسلما فروشگاهی که قیمت مناسب تری به نسبت سایر فروشگاه ها ارائه دهد، در امر فروش موفق تر عمل خواهد کرد. به همین جهت بازرگانی پیشرو تلاشگران با حذف واسطه و از طریق واردات قطعات الکترونیکی از چین، خیال مشتریان را بابت قیمت و اورجینال بودن قطعات راحت کرده است.

آخرین فاکتور ارسال سریع نام دارد. در واقع فروشگاه مربوطه هر چقدر بتواند محصولاتش را سریع تر به دست مشتریانش برساند، در عموم جامعه از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار خواهد شد.

قیمت فروش قطعات الکترونیکی پزشکی

قیمت فروش قطعات الکترونیکی پزشکی به عوامل بسیاری مربوط است که در ادامه به طور خلاصه به شرح آنان می پردازیم. این عوامل به ترتیب عبارت اند از شرکت تولید کننده قطعه الکترونیکی، کشور سازنده و مکان توزیع.

برای نمونه، قیمت یک قطعه الکترونیکی جهت تعمیر یک دستگاه پزشکی در آلمان با قیمت همان قطعه در چین متفاوت می باشد. امروزه دستگاه های پزشکی زیادی در ایران به تولید انبوه رسیده اند ولی بسیاری از آنان نیازمند قطعات الکتریکی وارداتی هستند. بنابراین مشکلاتی اعم از تحریم های اقتصادی و نوسانات ارزی در قیمت گذاری قطعات الکتریکی اولیه آنان نیز تاثیر گذار می باشد.

به همین خاطر مشخص کردن لیست قیمت قطعات الکترونیکی پزشکی، به سادگی امکان پذیر نیست و مدام دچار تغییر و تحول می گردد. عامل بعدی، در قیمت گذاری به واردات و صادرات یک قطعه الکترونیکی در کشور بستگی دارد. به طور کلی قیمت هر قطعه الکترونیکی وابسته به نوع و ویژگی هایش می باشد. هر چه قطعه مورد نظر کاربردی تر باشد، قیمتش نیز بالاتر است.

عوامل نامبرده به طور مستقیم در قیمت فروش قطعات الکترونیکی پزشکی تاثیر گذار هستند. این قطعات فارغ از هر نوع برند و قیمتی که دارند، برای دسترسی مشتریان به اهدافشان طراحی و ساخته شده اند. پس قبل از خرید قطعات الکترونیکی ارزان یا قیمت مناسب، حتما نیاز های خود از خرید قطعه مذکور را بررسی کنید. از طرفی دیگر سعی کنید که از قیمت مدل های مختلف آگاهی یابید زیرا دانستن آنان موجب می شود در مسیر درستی، محصول خود را انتخاب نمایید.

سود حاصل از فروش قطعات الکترونیکی

طبق آمار ارائه شده، سود فروش قطعات الکترونیکی پزشکی در آمریکا، سالانه بیش از سی و شش میلیارد دلار می باشد. حالا تصور کنید این مبلغ در ایران که دچار تحریم اقتصادی نیز می باشد، تا چه حدی خواهد بود. به طور کلی میتوان اذعان داشت که بازار قطعات الکترونیکی پزشکی در همه جای دنیا سود دهی بالای دارد. بازار مذکور به طور دائمی نیازمند، فروش قطعات الکترونیکی پزشکی و فروشندگانی است که محصولات خود را با بهترین شرایط، در اختیار مشتریانشان قرار دهند.

قرار گرفتن در یک بازار هدف وسیع، به فروشندگان کمک می کند تا قطعات الکترونیکی خود را به صورت گسترده ای به متقاضیان ارائه نمایند. خرده فروشی در این حوزه نیز سود دهی مناسبی دارد. اما سوده حاصله از این فروش قابل قیاس با عمده فروشی قطعات الکترونیکی پزشکی نمی باشد.

در هنگام فروش قطعات الکترونیکی به کار رفته در تجهیزات پزشکی به قوانین فروش دقت نمایید. در واقع با بهره گیری از این قوانین میتوانید به سود دهی عظیمی دست پیدا کنید. این قوانین به ترتیب عبارت اند از پیدا کردن مشتری واقعی، ایجاد صمیمیت و اعتماد، مشخص کردن دقیق نیاز ها، ارائه متقاعد کننده، پاسخگو بودن در تمام شرایط. سعی کنید با جلب اعتماد مشتری، او را به صورت ناخواسته وادار به خرید مجدد از فروشگاهتان نمایید.

قیمت فروش قطعات الکترونیکی پزشکی

کلام آخر

فرایند فروش قطعات الکترونیکی پزشکی، به سادگی صورت نمی گیرد. این فرایند پول و زمان زیادی را طلب می کند. در مقاله فوق، سعی کردیم شما را با موضوعات موجود درباره فروش انواع قطعات الکترونیکی پزشکی از جمله انواع ال سی دی، ال ای دی، میکروکنترلر و غیره آشنا سازیم. برخی از این موضوعات ممکن است جزئی به نظر برسند اما توجه به آنان میتواند تغییرات بزرگی را به وجود آورد. به یاد داشته باشید که در بازاریابی قطعات الکترونیکی، موفقیت به عوامل مختلفی ربط دارد. مهمترین عامل جهت دستیابی به فروش موفق، صبر می باشد. با استفاده از صبر و تلاش در این راه، میتوانید به سرمایه کلانی دست پیدا کنید.

در پایان شما همراهان گرامی برای خرید انواع قطعات و تجهیزات الکترونیکی، میتوانید به صفحه فروشگاهی ما مراجعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *