پیشرو تلاشگران

فروشگاه پیشرو تلاشگران متعلق به شرکت پیشرو تلاشگران میباشد که از سال 1398 فعالیت خود را در زمینه تامین قطعات صنعتی و الکترونیکی اورجینال مخصوصا میکروکنترلرها، نمایشگرها، ای سی ها و سنسورها  در ایران آغاز نموده است.

فراهم کردن امکان مشاوره قبل از خرید

یکی از مزیت‌های فروشگاه اینترنتی پیشرو تلاشگران، امکان مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب ، قبل از سفارش و خرید هر قطعه است که برای شما این بستر را فراهم می‌کند که با اطمینان و آگاهی ، بهترین محصولات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت خریداری کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

فروشگاه پیشروتلاشگران براساس گارانتی و قوانین گارانتی و خدمات پس از فروش هر محصول که توسط شرکت تولید کننده مشخص شده است، در این زمینه به مشتریان محترم خود خدمات رسانی خواهد کرد.

کنترل کیفیت قطعات

یکی دیگر از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مزیت‌های رقابتی فروشگاه پیشرو تلاشگران، کنترل کیفیت کلیه قطعات در دفتر شانگهای و قبل از ارسال به ایران است. کاری که معمولا شرکت‌ها به دلیل صرف نیرو و زمان اضافه از انجام آن سرباز می‌زنند و عیوب قطعات، پس از سفارش از چین و پس از صرف مدت زمان طولانی برای رسیدن به ایران، تازه مشخص می‌شود و باعث ایجاد هزینه‌های اضافی مالی و روانی برای خریداران می‌گردد. بنابراین با ایجاد امکان بازرسی و کنترل کیفیت قطعات قبل از ارسال به ایران، می‌توان بخش عمده‌ای از مشکلات را حل کرد.

قطعات الکترونیکی

تامین قطعات از شرکت های معتبر دنیا

فروشگاه آنلاین پیشرو تلاشگران با پشتیبانی تیم مستقر در شهر شانگهای متشکل از چندین کارشناس الکترونیک مسلط به زبان‌های چینی و انگلیسی آماده  ارائه خدمات تامین و تهیه کلیه قطعات الکترونیکی از شرکتهای معتبری همچون  شرکت Mouser، Yageo ،KEMET ،TTI  و … در حوزه الکترونیکی میباشد.

همچنین این فروشگاه  اماده همکاری با همه موسسات و شرکت های تولیدی و دانش بنیان که بیشتر در زمینه واردات قطعات اورجینال فعالیت میکنند، میباشد که در صورت موجود نبودن قطعه مورد نظر، امکان وارد کردن آن را در کمترین زمان ممکن فراهم میکند.