قوانین خرید از سایت شرکت بازرگانی پیشروتلاشگران

فروشگاه پیشرو تلاشگران محصولات موجود در فروشگاه خود را براساس قوانین جاری در کشور جمهوری اسلامی ایران و طبق قوانین و مقرراتی که در ادامه گفته خواهد شد، به مشتریان گرامی ارائه می‌کند. ثبت سفارش در سایت فروشگاه به معنی موافقت با کلیه مقررات و قوانین خرید از سایت فروشگاه پیشرو تلاشگران است.

لازم به یادآوری است که قوانین سایت ممکن است بدون اطلاع رسانی به مشتریان محترم تغییر کند و مشتریان موظف هستند قبل از ثبت سفارش، قوانین را مطالعه کنند.

همچنین یادآور می‌شود که سفارش دهنده با پر کردن اطلاعات ارتباطی مانند شماره تلفن، به کارشناسان فروشگاه پیشرو تلاشگران اجازه خواهد داد تا برای انجام امور مرتبط با سفارش، با سفارش دهنده تماس گرفته و موارد مرتبط را پیگیری کند. شماره تماس‌های ارتباطی فروشگاه در داخل سایت فروشگاه و در صفحه ارتباط با ما قرار گرفته‌ است.

قوانین خرید از سایت، مشخصات محصولات

محصولات طبق مشخصات درج شده در سایت و براساس سفارش ثبت شده و همچنین با توجه به قوانین خرید از سایت برای مشتریان محترم ارسال خواهد شد. خریدار موظف است پس از بررسی دقیق مشخصات و اطمینان از موجودی کالا، اقدام به ثبت سفارش نماید. در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده فروشگاه پیشرو تلاشگران نخواهد بود.

مشخصات محصولات براساس اطلاعات شرکت سازنده در سایت فروشگاه درج شده‌اند. سعی کارشناسان ما این است تا اطلاعات را به درستی و دقت بر روی سایت درج کنند. در صورتیکه مشخصات نیاز به تغییری داشته باشند، فروشگاه اقدام به تغییر مشخصات خواهد کرد. هرگونه تغییر در مشخصات ممکن است بدون اطلاع رسانی قبلی انجام شده و خریداران محترم در زمان ثبت سفارش باید به مشخصات دقت کنند. در غیر این صورت مسئولیتی برعهده فروشگاه نخواهد بود. در خصوص قیمت محصولات نیز امکان تغییر قیمت بدون اطلاع رسانی قبلی وجود دارد. در نتیجه قبل از ثبت سفارش نهایی، قیمت محصول را بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش

پس از ورود اطلاعات کاربر و انتخاب محصول، باید روش پرداخت مشخص شده و مراحل تسویه براساس پیش فاکتور صادر شده انجام شود. آماده سازی، بسته بندی و ارسال سفارش پس از انجام تمامی مراحل تسویه انجام خواهد شد. در واقع عدم پرداخت وجه محصول، به معنی تعلیق سفارش توسط خریدار خواهد بود و فروشگاه در این موارد مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. به یاد داشته باشید که براساس شرایط محصول، ممکن است روش پرداخت متفاوتی برای محصولات توسط فروشگاه پیشروتلاشگران در نظر گرفته شود. همچنین ممکن است شرایط پرداخت بدون اطلاع رسانی قبلی در مورد یک یا تمامی محصولات تغییر کند.

کارشناسان فروشگاه پیشروتلاشگران در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر، ارائه توضیحات و یا هماهنگی‌های مورد نظر ممکن است با سفارش دهنده تماس برقرار کنند. عدم پاسخ به تماس و عدم پرداخت مبلغ محصول، سفارش را در حالت تعلیق قرار خواهد داد.

از آنجایی که در برخی مواقع، ثبت همزمان یک محصول، موجودی را به درستی نشان نخواهد داد. در صورت عدم موجودی کالا، در صورت امکان، محصول جایگزین توسط کارشناسان فروشگاه به خریدار معرفی شده و در صورت تمایل نداشتن خریدار، وجه پرداخت شده توسط فروشگاه پیشروتلاشگران به خریدار بازگردانده خواهد شد.

تکمیل اطلاعات و مشخصات خریدار

خریدار موظف است که اطلاعات ارتباطی و آدرس خود، به همراه سایر مشخصات لازم را در زمان ثبت سفارش کالا، به صورت دقیق ثبت کند. هرگونه مشکلی همچون برگشت کالا، مفقودی کالا و یا هزینه‌های دیگری که به دلیل نقص در مشخصات خریدار به وجود بیاید، بر عهده فرد خریدار خواهد بود.

قوانین ارسال سفارشات

ارسال سفارشات به روش‌هایی که برای هر محصول مشخص شده است امکان پذیر بوده و مدت زمان آماده سازی، بسته بندی و ارسال کالاها  و محصولات ممکن است مورد به مورد متفاوت باشد. پیشنهاد می‌شود در صورتیکه در زمان تحویل کالا باید نکته خاصی رعایت شود، این نکات را به کارشناسان فروشگاه پیشروتلاشگران اطلاع بدهید.

قوانین لغو سفارش

از آنجایی که بعضی از محصولات نیازمند هزینه‌هایی برای تامین و آماده سازی است، ممکن است محصولات سفارشی امکان لغو سفارش را نداشته باشند. در این موارد هماهنگی‌های لازم قبل از ثبت سفارش و خرید را با کارشناسان فروشگاه پیشروتلاشگران انجام بدهید. برای سایر محصولات نیز در صورتیکه نیاز به اصلاح یا لغو سفارش داشته باشید، لطفا با کارشناسان ارتباط برقرار بفرمایید.

قوانین سفارش مرجوعی

مرجوع کردن سفارشات تحویل گرفته شده و سایر پشتیبانی‌های پس از خرید براساس قوانین خاص محصولات قابل انجام است. این قوانین در قسمت قوانین مرجوعی محصولات قابل مشاهده است.

گارانتی و خدمات پس از فروش

فروشگاه پیشروتلاشگران براساس گارانتی و قوانین گارانتی و خدمات پس از فروش هر محصول که توسط شرکت تولید کننده مشخص شده است، در این زمینه به مشتریان محترم خود خدمات رسانی خواهد کرد.

نظرات کاربران

انتشار نظرات و کامنت‌های کاربران در سایت به معنی تایید آنها توسط فروشگاه پیشروتلاشگران نیست. به کاربران محترم پیشنهاد می‌شود تا تصمیم‌گیری در خرید را فقط براساس نظرات ثبت شده سایر کاربران انجام نداده و بررسی‌های لازم را انجام بدهند. فروشگاه پیشرو تلاشگران در رابطه با نظرات و کامنت‌های کاربران از خود سلب مسئولیت می‌نماید.

حق نشر و کپی رایت

تمامی مطالب، محتوا، عکس، فیلم و سایر موارد مشابه که توسط فروشگاه پیشروتلاشگران در دسترس کاربران قرارگرفته شده است، متعلق به شرکت بازرگانی پیشرو تلاشگران بوده و قسمتی از قوانین خرید از سایت است. هرگونه استفاده، نشر و یا بهره برداری از آنها بدون کسب مجوز کتبی از شرکت بازرگانی پیشرو تلاشگران ممنوع است.

قوانین خرید از سایت شرکت بازرگانی پیشروتلاشگران